Akcijos ir nuolaidų sistema

 

VERUS NAUJIENLAIŠKIŲ PRENUMERATA


Užsiprenumeruokite "VERUS“ naujienas ir sužinokite apie vykdomas akcijas pirmieji! Įrašykite savo el. pašto adresą langelyje NAUJIENLAIŠKIS ir gaukite visas naujienas tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

 


VERUS FACEBOOK'e

 

 

 


Akcijos, nuolaidos, išpardavimai bei įvairūs konkursai nuolat skelbiami mūsų Facebook profilyje. Prisijunkite prie mūsų ir būkite įvykių sūkuryje.

 

 

 


 

 


Nuolatinių “Verus” klientų lojalumo programa

 

 


Nuolatinio kliento kortelė yra išduodama kiekvienam perkančiam prekių už 100 EUR. Šią sumą galima surinkti per kelis pirkimus, kiekvienu kartu pateikus kaupimo kortelę, kurią išduoda pardavėja. Joje žymimas kiekvienas Jūsų pirkimas ir išleista suma. Įsigijus nuolatinio kliento kortelę iš karto suteikiama 10% nuolaida visoms naujos kolekcijos prekėms. Vėliau nuolaida didėja priklausomai nuo pirkinių kainos. Tai fiksuojama sistemoje kiekvieną sezoną (pavasario/vasaros 03.01-08.31 d. ir rudens/žiemos 09.01-02.28 d.). Per vieną sezoną nupirkus prekių už 500-1000 EUR, kitam sezonui suteikiama 15% nuolaida naujos kolekcijos prekėms. Nupirkus už 1000 EUR ir daugiau – 20% nuolaida. Sukaupta nuolaida taikoma visą sezoną ir jei per tą patį sezoną nuperkama prekių už mažiau nei 500 EUR, sekantį sezoną nuolaida lieka 10%. Per vieną sezoną perkantys mažiau nei už 500 EUR naudojasi 10% nuolaida naujos kolekcijos prekėms.

 

 


Visais klausimais dėl kortelės galite rašyti adresu:

 

 


 

 


Verus

 

 


Senojo dizaino “Verus” lojalumo kortelės galioja lygiai taip pat kaip ir naujosios. Senųjų keisti į naujas nebūtina.

 

 


Verus

 

 


“Omni ID” kortelės Su OMNI ID kortelėmis bus pritaikyta atitinkama nuolaida jūsų išsirinktoms prekėms. Kortelę būtina pateikti pardavėjai prieš skenuojant prekes. Auksinė OMNI ID kortelė suteiks 10% nuolaidą, sidabrinė - 7% nuolaidą, klasikinė - 5% nuolaidą.

 

 


Verus

 

 


“Laisvalaikio” kortelė Su “Laisvalaikio” klubo kortele visose galanterijos ir avalynės parduotuvėse “Verus” nuolaida 10% nenukainotoms ir neakcijinėms prekėms. Kortelę būtina pateikti pardavėjai prieš skenuojant prekes.

 

 


Verus

 

 


Su bet kuria nuolaidų kortele nuolaidos netaikomos:

 - Visiems batu tepalams ir kitoms avalynės priežiūros priemonėms (kempinėlėms, šepečiams ir kt.)

- Visiems batų padukams, įmautėms, raišteliams ir kitoms avalynės smulkmenoms.

- Kambarinėms šlepetėms.

- Pėdkelnėms ir kojinėms.